ielts

معمولا سخت‌ترین بخش آزمون زبان بخش نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) است، که میانگین نمره کسب شده توسط متقاضیان کمتر از دیگر بخش‌های آزمون می‌باشد. یکی از دلایل این امر، عدم توانایی متقاضیان در تعیین سطح، تخمین نمره، برطرف کردن ایرادات گرامری و واژگانی خود، ناتوانی در اجرای تکنیک‌های مناسب آزمون‌ها و نداشتن ایده‌ مناسب در گفتار و نوشتار است.

به همین خاطر ما پکیج‌های تصحیح زبان رو ارائه میدیم تا بچه‌هایی که قبلا در آزمون زبان نمرات بالایی گرفتن و تجربه خوبی دارن، با تصحیح و برطرف کردن ایرادات و ارائه ایده‌های خوب به شما در کسب نمره خوب کمک کنن. این پکیج‌ها رو برای آزمون‌های زیر ارائه میدیم:

 

سوالات رایتینگ آیلتس (IELTS Writing)

سوال اول رایتینگ آزمون تافل ترکیبی از Reading و Listening است که آن را Integrated Question می نامند. سوال دوم که صرفاً مهارت نگارش شما را می سنجد، Independent Question نام دارد که در هر دو آزمون تافل و آیلتس مشترک است. در ادامه هر یک از دو سوال رایتینگ آزمون تافل (رایتینگ Task 2 و Task 1 آزمون تافل) و همچنین سوال دوم رایتینگ آزمون آیلتس (رایتینگ Task 2 آزمون آیلتس) را به طور مفصل تری توضیح می دهیم.

سوال Independent (رایتینگ Task 2 آزمون آیلتس)
در سوال Independent رایتینگ، شما ۳۰ دقیقه در آزمون تافل و ۴۰ دقیقه در آزمون آیلتس فرصت دارید تا به یک سوال جواب بدهید. برخلاف سوال Integrated، دیگر خبری از Reading و Listening نیست و سوال Independent فقط و فقط مهارت نگارش (Writing) شما را ارزیابی می کند. هر چند هیچ مینیممی برای تعداد کلمات وجود ندارد، اما پیشنهاد می شود حتما بیش از ۴۰۰ کلمه بنویسید. سوال های Independent معمولاً از موضوعات روزمره و عمومی هستند، اما بد نیست قبل از آزمون لیستی از این سوال هایی که در آزمون آمده را ببینید و در مورد پاسخ به این سوال ها فکر کنید.

 

اگر قصد شرکت در آزمون‌ آیلتس را دارید، با ارسال فایل متن بخش نوشتاری به آیدی‌های موجود در بیوی کانال تلگرام، میتوانید این پکیج را سفارش دهید. کار بر روی سفارش تصحیح زبان شما توسط اعضای گروه ما که تجربه کسب نمرات بالا در آزمون آیلتس را دارند بر عهده خواهند داشت. همچنین برای سفارش این محصول با شماره تلفن موجود تماس حاصل کنید.

پکیج تصحیح زبان شامل موارد زیر می‌شود:

نمره‌دهی

بیان اشکالات

تصحیح گرامری

تصحیح واژگان

ارائه ایده‌های کلیدی

ارائه پیشنهاد برای ارتقا کلی متن

 

قیمت پکیج تصحیح آیلتس: 50.000 تومان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

کانال ما

شماره تلفن : 09036911939