gre

معمولا سخت‌ترین بخش آزمون زبان بخش نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) است، که میانگین نمره کسب شده توسط متقاضیان کمتر از دیگر بخش‌های آزمون می‌باشد. یکی از دلایل این امر، عدم توانایی متقاضیان در تعیین سطح، تخمین نمره، برطرف کردن ایرادات گرامری و واژگانی خود، ناتوانی در اجرای تکنیک‌های مناسب آزمون‌ها و نداشتن ایده‌ مناسب در گفتار و نوشتار است.

به همین خاطر ما پکیج‌های تصحیح زبان رو ارائه میدیم تا بچه‌هایی که قبلا در آزمون زبان نمرات بالایی گرفتن و تجربه خوبی دارن، با تصحیح و برطرف کردن ایرادات و ارائه ایده‌های خوب به شما در کسب نمره خوب کمک کنن. این پکیج‌ها رو برای آزمون‌های زیر ارائه میدیم:

 

رایتینگ جی ار ای (GRE Analytical Writing)

رایتینگ جی آر ای اولین بخش از آزمون GRE شما خواهد بود. این بخش از آزمون GRE تفکر انتقادی (Critical) و رایتینگ تحلیلی (Analytical) شما را ارزیابی می کند. بنابراین در رایتینگ جی آر ای، منطق و استدلال های شما بسیار بیشتر از رایتینگ آزمون آیلتس یا آزمون تافل اهمیت پیدا می کند. در آزمون GRE شما باید دو رایتینگ بنویسید که یکی از آنها رایتینگ Issue و دومی رایتینگ Argument نام دارد. برای انجام هر کدام از این ها شما ۳۰ دقیقه فرصت دارید. دقت کنید که این دو رایتینگ دارای زمان بندی های جداگانه هستند. در ادامه هر یک از این دو سوال رایتینگ جی آر ای به طور جداگانه برای شما تشریح خواهد شد.

رایتینگ Issue
رایتینگ Issue از بسیاری جهات به رایتینگ Independent آزمون تافل و رایتینگ Task 2 آزمون آیلتس شباهت دارد. در رایتینگ Issue ابتدا دیدگاهی در مورد یک موضوع ارائه می شود. سپس یک دستور العمل (Instruction) خاص برای نحوه پاسخگویی به آن سوال به شما داده می شود. دقت کنید که این دستور العمل تاثیر زیادی در نمره نهایی شما خواهد داشت، پس به خوبی آن را مطالعه کنید.

رایتینگ Argument
دومین رایتینگی که باید در آزمون GRE بنویسید Argument نام دارد. می توان گفت رایتینگ Argument تقریباً برای تمام دانشجوهای ایرانی که تا کنون در آزمون هایی مثل GRE شرکت نکرده اند نا آشناست. در رایتینگ Argument، شما باید توانایی خودتان در تحلیل و ارزیابی استدلال های ارائه شده را نشان دهید. در این رایتینگ، ابتدا به شما پاراگرافی داده می شود که در آن با ارائه یک سری شواهد و مثال ها، انجام یک کار پیشنهاد شده یا دلایل رخداد یک واقعه تشریح شده است. وظیفه شما این است که این شواهد و مثال ها را به چالش بکشید و با استفاده از ارزیابی انتقادی شواهد و مثال های ارائه شده، منطقی بودن پیشنهاد یا دلایل ارائه شده توسط نویسنده را تحلیل کنید. برای موفقیت در سوال Argument شما باید به خوبی استدلال های گمراه کننده و غلط را بشناسید و بتوانید آنها را به راحتی در متن های انگلیسی پیدا کنید. رایتینگ Argument هم مثل رایتینگ Issue از دو بخش موضوع و دستورالعمل تشکیل شده است. البته در اینجا موضوع سوال یک پاراگراف بوده و در نتیجه کمی طولانی تر است، به هر حال باز هم توجه به دستور العمل ها در نوشتن رایتینگ Argument از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

اگر قصد شرکت در آزمون‌ GRE را دارید، با ارسال فایل متن بخش نوشتاری به آیدی‌های موجود در بیوی کانال تلگرام، میتوانید این پکیج را سفارش دهید. کار بر روی سفارش تصحیح زبان شما توسط اعضای گروه ما که تجربه کسب نمرات بالا در آزمون GRE را دارند بر عهده خواهند داشت. همچنین برای سفارش این محصول با شماره تلفن موجود تماس حاصل کنید.

پکیج تصحیح زبان شامل موارد زیر می‌شود:

نمره‌دهی

بیان اشکالات

تصحیح گرامری

تصحیح واژگان

ارائه ایده‌های کلیدی

ارائه پیشنهاد برای ارتقا کلی متن

 

قیمت پکیج تصحیح جی آر ای: 50.000 تومان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

کانال ما

شماره تلفن : 09036911939