درباره ما

  • ما کی هستیم؟

ما یه گروه دانشجوییم که تو بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کردیم و حالا هم از دانشگاه ها و کشورهای مختلف پذیرش گرفتیم یا مشغول تحصیل در خارج از کشور هستیم.

وقتی پروسه اپلای خودمون رو شروع کردیم انگار می خواستیم وارد یه دنیای جدید بشیم! هیچ اطلاعاتی از شرایط زندگی تو خارج، ویزا، دانشگاه ها، کار و کلا پروسه اپلای نداشتیم. متاسفانه اکثر موسسات هم صرفا جنبه تجاری داشتن و تجربه اپلای و زندگی در خارج از کشور رو نداشتن. راه بعدی این بود که دانشجوهایی که قبل از ما رفته بودن رو پیدا کنیم ولی باز پیدا کردنشون سخت بود و تعداد کمی رو که هم پیدا کردیم، فرصت نداشتن راهنماییمون کنن….

این شد که بعد از طی کردن همه مراحل پیچیده اپلای تصمیم گرفتیم دور هم جمع بشیم و هرکاری از دستمون برمیاد برای کسایی که مثل ما میخوان اپلای کنن اما وقت و تجربه کافی ندارن رو با هزینه خیلی کمتر انجام بدیم و سختی‌های این راه رو براشون به حداقل برسونیم!

و اینطور شدیم  AssisTeam : بزرگترین و تخصصی‌ترین تیم اپلای ایران که میخاد بهت کمک کنه به آرزوهات سریع و راحت برسی!

  • ما چطور مسیر اپلای رو براتون هموار و آسان میکنیم؟

ما یک سرویس عالی  تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • بزرگ ترین تیم مشاوره اپلای و ویزا

 دانشجویانی که در رشته موردنظر شما و دانشگاه موردنظر شما پذیرش گرفته اند و با اساتید، رزومه و هرچیزی که برای قبولی و دریافت ویزا لازم دارید آشنایی کامل دارند.

  • پکیج های طلایی، نقره ای، برنزی، مکاتبه و آماده‌سازی مدارک

در این پکیج ها که توسط متخصصان  ما در رشته و کشور مدنظر شما ارائه میشن کلیه مراحل اپلای شما  شامل آماده‌سازی مدارک، مکاتبه با اساتید، سابمیت اپلیکیشن، امادگی برای مصاحبه اسکایپ و … بصورت حرفه‌ای و در کمترین زمان ممکن انجام میشن!

مشاوران  اسیس تیم در هر مرحله ای از اپلای که باشید کنار شما هستند تا بهترین هارو به دست بیارید!

برای استفاده از خدمات ما میتونی به وبسایت ما به آدرس AssisTeam.ir سر بزنی و برای جا نموندن از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به اپلای ما رو در رسانه های مختلف دنبال کنی: